תסרוקות לכלה

 

תסרוקות כלה– איך תדעי מה התסרוקת המתאימה לך?

זילפה ובלהה תאומות. הן תמיד עשו  הכל ביחד. הן הלכו ביחד לגן, למדו ביחד בבית הספר היסודי, אפילו בתיכון הן היו ביחד באותה המגמה (וכך אילצו את בית הספר לשכן את האחיות התאומות באותה הכיתה), פעמים רבות הן התלבשו אותו הדבר, ובצבא הן היו באותם התפקידים, גם כשהכירו את החבר שלהן, כל אחת בתורה, הם היו אחים תאומים. אך טבעי היה שבלהה וזילפה יתחתנו שתיהן ביחד באותו יום באותו אולם תחת אותה החופה ועם אותו הרב. אם כך, אתם יכולים לשער לעצמכם מה רבה הייתה האכזבה כשהבינו בלהה וזילפה שלמרות שתהיה להן את אותה השמלה, את אותו האיפור, את אותן התכשיטים ואת אותן הנעליים ביום החתונה שלהן, לא תהיה להן את אותה התספורת.

מה נורא הוא הגורל כי אף כי בלהה וזילפה הן אחיות תאומות זהות, אף תאום זהה לא זהה במאה אחוזים שלמים ומוחלטים לתאום השני שלו. ולכן, ההבדל בין זילפה ולבלהה מתבטא בכך שבעוד שלאחת יש מבנה פנים עגול, לאחרת יש מבנה פנים צר וארוך. רע ומר, כך הן הרגישו, רע ומר.

אז כעת, כשכל אחת צריכה לבחור תסרוקות כלה שתתאמנה להן ותחמאנה למבנה הפנים שלהן, הן מעוניינות להתייעץ עם מומחה בתחום תסרוקות כלה.

שאלו מומחה לתסרוקות כלה מה הם ההיבטים שיש להתייחס אליהם כאשר בוחרים ממגוון של תסרוקות כלה את התסרוקת הרצויה.

התאימי את התסרוקת לסוג השיער שלך –

תסרוקות כלהשמתאימות לבעלות שיער חלק לא בהכרח מתאימות לכלות בעלות שיער מתולתל או גלי, כך גם תסרוקות כלה שמתאימות לבעלות שיער באורך בינוני או ארוך לא תמיד יתאימו לבעלות שיער קצר או בינוני (לא תמיד תוספות שיער מתאימות לכל אחת). כמו כן, תסרוקות כלה רבות יוצאות יפות רק אם הכלה מחזיקה בקרקפתה שיער חזק, סמיך, עבה ועשיר. אך אם היא בעלת שיער דליל, דק וחלש תסרוקות כלה רבות לא יתאימו לה ואם היא או הספר יתעקשו על תסרוקת שלא מתאימה לכלה, עלול מעט השיער שעוד נותר לה לנשור או להיתלש.

האם התסרוקת תחמיא לך או תשרה לה מראה שאינו מחמיא לגופך ולפנייך?

לא כל תסרוקת מתאימה לכל מבנה פנים. כמו חברותינו, בלהה וזילפה, לכל אישה יש מבנה פנים שונה. תסרוקות כלה שמתאימות לבעלת מבנה פנים ארוך או בעלת עצמות לחיים גבוהות, לא בהכרח תתאמנה לכלה עם מבנה פנים עגול יותר.

האם סגנון התסרוקת מתאים לסגנון שמלת הכלה שלך?

שמלות כלה מקושקשות דורשות תסרוקות כלה חלקות או פחות מקושקשות משמלות כלה חלקות אשר מאפשרות לכלה לבחור איזו תסרוקת שהן רוצות ממבחר תסרוקות כלה.

מה באפנה כרגע?

תסרוקות כלהרבות הן עניין של אפנה נוכחית, כלות רבות מעדיפות תסרוקת אפנתית, אך ישנן גם תסרוקות קלאסיות שמתאימות לכל תקופה.