תסרוקות

לכל כלה חשוב איך היא תיראה ביום חתונתה ולמרות שגם החתן ותפקידו חשובים מאוד אנו לרוב נסתכל על הכלה, על השמלה על האיפור וכמובן על השיער. תסרוקות כלה הם חלק מאוד חשוב במראה הכלה ביום חתונתה, המון נשים מסתבכות ולא יודעות מה לעשות, אם לאסוף את השיער להשאיר פזור, לעשות חצי חצי, אם לעשות תוספות שיער אביזרים בשיער וכד', תלתלים או חלק והאפשרויות הן רבות מאוד. המון כלות הולכות לפני כן למעצב השיער ובודקות איתו מה תיהיה התסרוקת ומה יותר מתאים, מה עדיף, לפי אורך צוואר, צורת פנים מה צורתו של השיער בטבעיות, הצבע שלו ואם אנו מעוניינות לשנות את הצבע. 

תסרוקות כלה, אכן חלק חשוב במראה של הכלה ביום החתונה. בחירת התסרוקת חשובה מאוד כיוון שהיא משפיעה מאוד על המראה, ישנן נשים שלא בוחרות את התסרוקת הנכונה ורואות לאחר מכן את השיבוש במראה שלהן, קצת לא מרוצות, בדיעבד היו עושות אחרת וכד'. אין צורך להתחרט וסך הכל כל כלה יפה ביום חתונתה, אבל כן עדיף לבחור בחכמה ולשאול ולקבל המלצות ללכת עם אדם שאנו סומכים עליו ולשאול גם את דעתו, כמובן שבסופו של דבר אנו מחליטים אבל לשמוע עוד דעות זה אף פעם לא מזיק, פשוט יותר תורם לנו ולביטחון שלנו לפעמים לגבי החלטות מסוימות שנלקחות. 

תסרוקות כלה יכולות להיות בהמון סגנונות, אנו יכולים לבחור במה שטרנדי ואופנתי ואנו רואים בכל מיני חנות כלות עם תסרוקת מסוימת, אנו יכולים לבחור משהו שראינו ותמיד רצינו לעשות וכך להיראות, אנו יכולים לעשות משהו שאני מכירים ורגילים אליו רק בצורה יותר מושקעת, ואנו יכולים לעשות משהו שמעולם לא עשינו ולנסות אחרת ולהביא שינוי ביום החתונה. תסרוקות כלה כמו איפור כלה וכמו שמלת כלה מאוד חשובים במראה הכלה, הם משפיעים רבות ויכולים לעשות את ההבדל, כל כלה רוצה להיראות טוב ושכל צד בה נראה טוב ומושקע בחתונתה מכל הבחינות, אפילו הנעליים או האקססוריז שיהיו מתאימים ויוסיפו למראה וחלילה לא להפך. 

אומרים שכל המוסיף גורע ובדרך כלל אומרים את זה על כלות שבוחרות תסרוקות כלה שמצריכות תוספות שיער, אם יש לך שיער והוא באורך סביר, אין צורך בתוספות שיער ניתן להסתפק במראה השיער כמו שהוא ובמה שאפשר לעשות איתו במצב הנתון, ישנן כאלה שזקוקות לתוספות שיער בגלל שיער דליל מאוד וקצר ואולי פגום מצבעים וכך זוהי דרך לשקם את המראה שלו. אך אם אין בעיה עם עובי השיער, הצבע או האורך אנו יכולים לוותר על זה, אנו צריכים להבין גם שבנושא של תסרוקות כלה ישנן תסרוקות שיתאימו לנו ולא לאחרות ולהפך ולכן חשוב שגם לא נעתיק תסרוקות כלה רק כי אהבנו אותן על כלה אחרת שראינו.